XXII Mistrzostwa zarządów oraz komisji rewizyjnych kół łowieckich okręgu bydgoskiego PZŁ

W przepiękny niedzielny dzień 24.04.2022 na strzelnicy PZŁ w Łącku odbyły się XXII Mistrzostwa zarządów kół oraz komisji rewizyjnych kół łowieckich okręgu bydgoskiego PZŁ. Do zawodów przystąpiło 40 strzelców z 12 kół łowieckich dzierżawiących obwody łowieckie na terenie administrowanym przez ZO PZŁ w Bydgoszczy. 

Otwarcia zawodów dokonał Łowczy Okręgowy Kol. Łukasz Kowal, który powitał wszystkich przybyłych zawodników i życzył samych celnych strzałów. Sędzią głównym zawodów była Kol. Sylwia Głazowska.

Zawody odbywały się na trzech osiach strzeleckich tj. osi, trapie oraz myśliwskiej osi praktycznej (MOP). W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce uzyskując 750 pkt zdobyło Koło Łowieckie Nr 127 „Głusza” w Łącku Wielkim. Na drugim miejscu uplasowało się Wojskowe Koło Łowieckie nr 294 „Hubertus” z Bydgoszczy 630 pkt., a trzecią lokatę uzyskało Koło Łowieckie nr 143 „Borus” w Legbądzie z 615 pkt.

Indywidualnie w klasie „członków zarządów kół” zwyciężył Kol. Patryk Usowski z Koła Łowieckiego nr 123 „Rogacz” w Janowcu Wielkopolskim uzyskując wynik 279/300 pkt, natomiast w klasyfikacji „członkowie komisji rewizyjnych” Kol. Zbyszko Montowski z Koła Łowieckiego nr 127 „Głusza” w Łąsku Wielkim  z wynikiem 265/300 pkt.  Najlepszym wśród zaproszonych gości okazał się Kol Jakub Siedlecki.

W załączeniu wyniki indywidualne i zespołowe (PDF):

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp