Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

  1. Tomasz Pinkowski – Przewodniczący
  2. Rafał Krzysztof Sulkowski – Zastępca przewodniczącego
  3. Włodzimierz Majewski – Zastępca przewodniczącego
  4. Stanisław Barłóg – Zastępca przewodniczącego
  5. Jarosław Andrzej Zdunek – Sekretarz OZD

Lp.

Nazwisko

Imię

Delegat

1

Adamczak

Krzysztof Wojciech

„Gwardia” w Mogilnie

 

2

Adamowicz

Marek Henryk

Wojskowe Koło Łowiec…

 

3

Ambrozik

Zbigniew

„Knieja” w Łabiszyni…

 

4

Augustyński

Piotr

WKŁ 329 Cis Warszaw…

 

5

Baranowski

Kazimierz Jan

69 Bażant

 

6

Barlik

Roman

Hubertus Dąbki

 

7

Barłóg

Stanisław

Wojskowe „Szarak” w …

 

8

Białkowski

Andrzej Kazimierz

„Darz Bór” w Trzcinc…

 

9

Błaszkiewicz

Jan

„Jeleń” w Bydgoszczy

 

10

Bogusz

Mirosław

„Sokół” w Inowrocław…

 

11

Bonik

Zdzisław Jerzy

„Dzik” w Sępólnie Kr…

 

12

Borczyński

Krzysztof

„Hubertus” w Żołędow…

 

13

Brunka

Mariusz

„Sokół” w Giełdoniu

 

14

Brzykcy

Krystian Michał

„Dąb” w Kcyni

 

15

Bucław

Andrzej Wiesław

Nr 33 „Echo” w Brusa…

 

16

Chamier Ciemiński

Jacek, Franciszek

„Jeleń” Konarzyny

 

17

Charczyński

Marek Jan

„Leśnik” w Runowie K…

 

18

Chimerek

Tomasz Wiesław

Daniel Warszawa

 

19

Chłąd

Bogusław Edward

„Leśnik” w Białych B…

 

20

Chmura

Mirosław Kazimierz

„Borek” w Samostrzel…

 

21

Chomik

Jarosław Piotr

Nr 60 „Szarak”

 

22

Chomiuk

Stanisław

„Żubr” w Bydgoszczy

 

23

Ciemnoczołowski

Mateusz

„Diana” w Rogowie

 

24

Cieniawa

Bolesław Stefan

„Ryś” w Żninie

 

25

Cisoń

Andrzej Jan

Wojskowe Koło Łowie…

 

26

Codrow

Hubert Tadeusz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

27

Czarnecki

Patryk Piotr

„Bielik” w Dziewierz…

 

28

Czerkawski

Leszek Stefan

„Sokół” w Koronowie

 

29

Czerwiński

Marcin Mikołaj

„Wda” w Laskowicach …

 

30

Człapa

Marek Krzysztof

„Dąbrowa” w Dąbrowie…

 

31

Dembek

Monika

„Szarłata” w Szarłac…

 

32

Dębała

Radosław

„Szarak” w Nowej Wsi…

 

33

Dębowski

Hubert

„Diana” w Rogowie

 

34

Dolny

Zbigniew Michał

„Rolnik” w Bydgoszcz…

 

35

Domek

Sylwester

Wojskowe „Szarak” w …

 

36

Drzazgowski

Józef

Nr 124 „Racjonalnego…

 

37

Drzewiecki

Wojciech

Wojskowe Koło Łowiec…

 

38

Dwornik

Andrzej Zbigniew

„Rybołów” w Bydgoszc…

 

39

Esze

Bohdan Władysław

„Kujawskie” w Inowro…

 

40

Frąckowiak

Zbigniew

Wojskowe Koło Łowiec…

 

41

Frischke

Czesław Stanisław

Fala

 

42

Gaj

Jacek Bogusław

„Nadnoteckie” w Pako…

 

43

Garlik

Krzysztof Marek

Nr 124 „Racjonalnego…

 

44

Gibowski

Andrzej Bogdan

Nr 152 „Bór” w Rytlu

 

45

Gmitrzak

Maciej Andrzej

Brzeziny Warszawa

 

46

Grabowski

Piotr

Wojskowe Koło Łowiec…

 

47

Grajewski

Jan

„Głusza” w Łąsku Wie…

 

48

Gronikowski

Radosław

„Diana” w Inowrocław…

 

49

Gwizdała

Maciej Piotr

„Dąbrowa” w Dąbrowie…

 

50

Hochel

Piotr

„Szarak” w Więcborku

 

51

Hope

Marcin

„Szarak” w Czarniżu

 

52

Hoppe

Michał Jan

„Kicz” w Tucholi

 

53

Imański

Maciej

„Piast” w Kruszwicy

 

54

Jakubowski

Hubert Jarosław

„Kujawskie” w Inowro…

 

55

Jankowski

Maciej Augustyna

„Szarak” w Strzelnie

 

56

Jeschke

Eugeniusz Jan

„Borowiak” Tucholi

 

57

Jurek

Przemysław Andrzej

„Leśnik” w Białych B…

 

58

Karpiński

Andrzej Ingacy

„Knieja” w Sośnie

 

59

Kawecki

Waldemar Adam

„Cis” w Świeciu

 

60

Kopacz

Krzysztof

„Bażant” w Gniewkowi…

 

61

Kopiszka

Krzysztof

„Łoś” w Potulicach

 

62

Kościński

Marek

„Samura” w Woli Wapo…

 

63

Kotyś

Ryszard Grzegorz

„Łoś” w Potulicach

 

64

Kowalewski

Piotr

Wojskowe Koło Łowiec…

 

65

Kowalski

Tadeusz

„Słonka” w Woziwodzi…

 

66

Kowalski

Józef Stanisław

„Świt” w Chojnicach

 

67

Krakowiak

Andrzej Stanisław

„Ponowa” w Świeciu

 

68

Krzemień

Zygmunt Ignacy

Wojskowe „Odnowa” w …

 

69

Kujawa

Krzysztof

„Ponowa” w Koronowie

 

70

Kuliś

Zbigniew Adam

„Ponowa” w Świeciu

 

71

Kurowski

Robert

„Trak” w Bydgoszczy

 

72

Kuśnierek

Sławomir Andrzej

„Bażant” w Sulinowie

 

73

Kwiatkowski

Adam

„Słonka” w Bydgoszc…

 

74

Kwiatkowski

Karol Filip

„Szarłata” w Szarłac…

 

75

Kwiatkowski

Łukasz

„Dąb” w Kcyni

 

76

Landowski

Leszek Zbigniew

„Kotlina” w Lipowej

 

77

Leszczyński

Dariusz Kazimierz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

78

Łangowski

Mirosław

„Lis” w Czersku

 

79

Majewski

Włodzimierz Wiotold

„Gwardia” w Bydgoszc…

 

80

Maltański

Andrzej

Wojskowe Koło Łowiec…

 

81

Manikowski

Adam Henryk

„Szarłata” w Szarłac…

 

82

Marcinek

Marian Stefan

„Borus” w Legbądzie

 

83

Marcinowski

Bogdan

„Dr.Jana Łukowicza” …

 

84

Masiota

Jerzy Piotr

„Kujawskie” w Inowro…

 

85

Mazierski

Jerzy Stanisław

Wojskowe Koło Łowiec…

 

86

Mazurkiewicz

Krzysztof

„Bażant” w Chojnicac…

 

87

Megger

Andrzej

Wojskowe Koło Łowiec…

 

88

Meirowski

Michał

„Sokół” w Mroczy

 

89

Meler

Jakub

„Nadgoplańskie” w Kr…

 

90

Moniak

Józef

„Hubertus” w Bydgosz…

 

91

Murawiec

Jerzy Jerzy

„Oręż” w Bydgoszczy

 

92

Nawrocki

Stanisław Kazimierz

„Wydra” w Bydgoszczy

 

93

Niestrata

Jerzy

Wojskowe „Cyranka” w…

 

94

Nowacki

Krzysztof Kazimierz

„Wieniec” w Bydgoszc…

 

95

Nowacki

Wiesław Antoni

„Szarak” w Cekcynie

 

96

Nowicki

Włodzimierz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

97

Orzłowski

Tomasz Zbigniew

Darz Bór Bukówki

 

98

Pałubicki

Jakub Hubert

„Dzik” w Sępólnie Kr…

 

99

Pawlak

Jan Czesław

Niezrzeszony

 

100

Pestka

Krzysztof

„Jeleń” w Swornychga…

 

101

Pestka

Andrzej Stefan

„Dr.Jana Łukowicza” …

 

102

Piechowska

Dorota Katarzyna

„Pomorski Klub Myśli…

 

103

Pieckowski

Wojciech Jacek

Bażant

 

104

Pilkiewicz

Jerzy

„Szarak” w Więcborku

 

105

Pinkowski

Tomasz

„Złoty Róg” w Bydgos…

 

106

Pniewski

Krzysztof

Wojskowe Koło Łowiec…

 

107

Pniewski

Zbigniew Stanisław

Wojskowe „Przyjemnoś…

 

108

Podraza

Wiesław

Nr 124 „Racjonalnego…

 

109

Polus

Jacek Jerzy

„Kos” w Bydgoszczy

 

110

Popławski

Jacek Edward

Wojskowe Koło Łowiec…

 

111

Poraziński

Wiesław

„Brekinia” w Świekat…

 

112

Radojewski

Grzegorz Andrzej

„Trak” w Bydgoszczy

 

113

Rogowski

Mateusz

WKŁ 261 Orzeł Grudzi…

 

114

Ropiński

Paweł

„Wda” w Laskowicach …

 

115

Ruchniak

Mieczysław

„Lis” w Gniewkowie

 

116

Siejkowski

Leszek Ignacy

„Szarak” w Żninie z …

 

117

Sołdan

Jan Marian

„Noteć” w Nakle n/No…

 

118

Soroko

Witold Jan

„Budowlani” w Bożenk…

 

119

Stosik

Ireneusz Franciszek

Darzbór Człuchów

 

120

Stosik

Ireneusz Franciszek

Darzbór Człuchów

 

121

Sulkowski

Rafał Krzysztof

„Hubertus” w Nowem

 

122

Szczepański

Marcin Edmund

„Głuszec” w Bydgoszc…

 

123

Sztajnborn

Krzysztof Marek

„Leśnik” w Runowie K…

 

124

Szulc

Aleksandra Anna

„Kos” w Bydgoszczy

 

125

Szurik

Artur

„Sokół” w Mroczy

 

126

Szymanowski

Kamil Łukasz

„Diana” w Inowrocław…

 

127

Szynszecki

Robert

„Knieja” w Rytlu

 

128

Śliź

Stanisław

„Wilga” w Bukowcu

 

129

Śpica

Stanisław

„Kicz” w Tucholi

 

130

Świerczyński

Leszek

„Motyl” w Mąkowarsku

 

131

Teusz

Zbigniew Jerzy

„Bażant” w Chojnicac…

 

132

Toczko

Paweł Franciszek

„Leśnik” w Runowie K…

 

133

Tomaszewski

Witold

„Odyniec” w Nowej Ws…

 

134

Tyma

Krzysztof Kamil

„Słonka” w Bydgoszc…

 

135

Walczak

Mirosław Wojciech

„Cyranka” w Szubinie

 

136

Watola

Piotr Marek

Wojskowe Koło Łowiec…

 

137

Wcisło

Karol

„Rogacz Piechcin”

 

138

Wegner

Krzysztof Eugeniusz

Koło Łowieckie nr 3…

 

139

Wiczewski

Maciej

„Głuszec” w Załachow…

 

140

Wiedeholz

Marcin Piotr

„Ryś” w Inowrocławiu

 

141

Wiertlewski

Edmund

„Leśnik” w Runowie K…

 

142

Woźniczka

Grzegorz Wiesław

„Knieja” w Rytlu

 

143

Wróblewski

Marian

„Szarak” w Czarniżu

 

144

Wybrański

Andrzej Wiesław

„Złoty Róg” w Bydgos…

 

145

Wysiński

Mieczysław Jan

„Sokół” w Inowrocław…

 

146

Zabłocki

Władysław, Józef

„Knieja” w Mogilnie

 

147

Zajączek

Wojciech

„Rogacz” w Janowcu W…

 

148

Zauer

Bartosz Robert

„Szarak” w Żninie z …

 

149

Zdunek

Jarosław Andrzej

„Hubertus” w Nowem

 

150

Zukierski

Gabriel Marek

„Ostromecko Zdrój” w…

 

151

Żmijewski

Krzysztof Dariusz

„Ostromecko Zdrój” w…

 
  1. Bogusław Chłąd
  2. Krzysztof Żmijewski
  3. Michał Hoppe
  4. Waldemar Adam Kawecki
  5. Dorota Piechowska
  1. Włodzimierz Majewski
  2. Andrzej Białkowski
  3. Aleksandra Szulc
  4. Jan Pawlak
  5. Stanisław Barłóg
  6. Jan Grajewski

Materiały do pobrania