Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPImię i nazwisko
1Tomasz Pinkowski – Przewodniczący
2Rafał Krzysztof Sulkowski – Zastępca przewodniczącego
3Włodzimierz Majewski – Zastępca przewodniczącego
4Stanisław Barłóg – Zastępca przewodniczącego
5Jarosław Andrzej Zdunek – Sekretarz OZD


Delegaci

Lp.

Nazwisko

Imię

Delegat

1

Adamczak

Krzysztof Wojciech

„Gwardia” w Mogilnie

 

2

Adamowicz

Marek Henryk

Wojskowe Koło Łowiec…

 

3

Ambrozik

Zbigniew

„Knieja” w Łabiszyni…

 

4

Augustyński

Piotr

WKŁ 329 Cis Warszaw…

 

5

Baranowski

Kazimierz Jan

69 Bażant

 

6

Barlik

Roman

Hubertus Dąbki

 

7

Barłóg

Stanisław

Wojskowe „Szarak” w …

 

8

Białkowski

Andrzej Kazimierz

„Darz Bór” w Trzcinc…

 

9

Błaszkiewicz

Jan

„Jeleń” w Bydgoszczy

 

10

Bogusz

Mirosław

„Sokół” w Inowrocław…

 

11

Bonik

Zdzisław Jerzy

„Dzik” w Sępólnie Kr…

 

12

Borczyński

Krzysztof

„Hubertus” w Żołędow…

 

13

Brunka

Mariusz

„Sokół” w Giełdoniu

 

14

Brzykcy

Krystian Michał

„Dąb” w Kcyni

 

15

Bucław

Andrzej Wiesław

Nr 33 „Echo” w Brusa…

 

16

Chamier Ciemiński

Jacek, Franciszek

„Jeleń” Konarzyny

 

17

Charczyński

Marek Jan

„Leśnik” w Runowie K…

 

18

Chimerek

Tomasz Wiesław

Daniel Warszawa

 

19

Chłąd

Bogusław Edward

„Leśnik” w Białych B…

 

20

Chmura

Mirosław Kazimierz

„Borek” w Samostrzel…

 

21

Chomik

Jarosław Piotr

Nr 60 „Szarak”

 

22

Chomiuk

Stanisław

„Żubr” w Bydgoszczy

 

23

Ciemnoczołowski

Mateusz

„Diana” w Rogowie

 

24

Cieniawa

Bolesław Stefan

„Ryś” w Żninie

 

25

Cisoń

Andrzej Jan

Wojskowe Koło Łowie…

 

26

Codrow

Hubert Tadeusz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

27

Czarnecki

Patryk Piotr

„Bielik” w Dziewierz…

 

28

Czerkawski

Leszek Stefan

„Sokół” w Koronowie

 

29

Czerwiński

Marcin Mikołaj

„Wda” w Laskowicach …

 

30

Człapa

Marek Krzysztof

„Dąbrowa” w Dąbrowie…

 

31

Dembek

Monika

„Szarłata” w Szarłac…

 

32

Dębała

Radosław

„Szarak” w Nowej Wsi…

 

33

Dębowski

Hubert

„Diana” w Rogowie

 

34

Dolny

Zbigniew Michał

„Rolnik” w Bydgoszcz…

 

35

Domek

Sylwester

Wojskowe „Szarak” w …

 

36

Drzazgowski

Józef

Nr 124 „Racjonalnego…

 

37

Drzewiecki

Wojciech

Wojskowe Koło Łowiec…

 

38

Dwornik

Andrzej Zbigniew

„Rybołów” w Bydgoszc…

 

39

Esze

Bohdan Władysław

„Kujawskie” w Inowro…

 

40

Frąckowiak

Zbigniew

Wojskowe Koło Łowiec…

 

41

Frischke

Czesław Stanisław

Fala

 

42

Gaj

Jacek Bogusław

„Nadnoteckie” w Pako…

 

43

Garlik

Krzysztof Marek

Nr 124 „Racjonalnego…

 

44

Gibowski

Andrzej Bogdan

Nr 152 „Bór” w Rytlu

 

45

Gmitrzak

Maciej Andrzej

Brzeziny Warszawa

 

46

Grabowski

Piotr

Wojskowe Koło Łowiec…

 

47

Grajewski

Jan

„Głusza” w Łąsku Wie…

 

48

Gronikowski

Radosław

„Diana” w Inowrocław…

 

49

Gwizdała

Maciej Piotr

„Dąbrowa” w Dąbrowie…

 

50

Hochel

Piotr

„Szarak” w Więcborku

 

51

Hope

Marcin

„Szarak” w Czarniżu

 

52

Hoppe

Michał Jan

„Kicz” w Tucholi

 

53

Imański

Maciej

„Piast” w Kruszwicy

 

54

Jakubowski

Hubert Jarosław

„Kujawskie” w Inowro…

 

55

Jankowski

Maciej Augustyna

„Szarak” w Strzelnie

 

56

Jeschke

Eugeniusz Jan

„Borowiak” Tucholi

 

57

Jurek

Przemysław Andrzej

„Leśnik” w Białych B…

 

58

Karpiński

Andrzej Ingacy

„Knieja” w Sośnie

 

59

Kawecki

Waldemar Adam

„Cis” w Świeciu

 

60

Kopacz

Krzysztof

„Bażant” w Gniewkowi…

 

61

Kopiszka

Krzysztof

„Łoś” w Potulicach

 

62

Kościński

Marek

„Samura” w Woli Wapo…

 

63

Kotyś

Ryszard Grzegorz

„Łoś” w Potulicach

 

64

Kowalewski

Piotr

Wojskowe Koło Łowiec…

 

65

Kowalski

Tadeusz

„Słonka” w Woziwodzi…

 

66

Kowalski

Józef Stanisław

„Świt” w Chojnicach

 

67

Krakowiak

Andrzej Stanisław

„Ponowa” w Świeciu

 

68

Krzemień

Zygmunt Ignacy

Wojskowe „Odnowa” w …

 

69

Kujawa

Krzysztof

„Ponowa” w Koronowie

 

70

Kuliś

Zbigniew Adam

„Ponowa” w Świeciu

 

71

Kurowski

Robert

„Trak” w Bydgoszczy

 

72

Kuśnierek

Sławomir Andrzej

„Bażant” w Sulinowie

 

73

Kwiatkowski

Adam

„Słonka” w Bydgoszc…

 

74

Kwiatkowski

Karol Filip

„Szarłata” w Szarłac…

 

75

Kwiatkowski

Łukasz

„Dąb” w Kcyni

 

76

Landowski

Leszek Zbigniew

„Kotlina” w Lipowej

 

77

Leszczyński

Dariusz Kazimierz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

78

Łangowski

Mirosław

„Lis” w Czersku

 

79

Majewski

Włodzimierz Wiotold

„Gwardia” w Bydgoszc…

 

80

Maltański

Andrzej

Wojskowe Koło Łowiec…

 

81

Manikowski

Adam Henryk

„Szarłata” w Szarłac…

 

82

Marcinek

Marian Stefan

„Borus” w Legbądzie

 

83

Marcinowski

Bogdan

„Dr.Jana Łukowicza” …

 

84

Masiota

Jerzy Piotr

„Kujawskie” w Inowro…

 

85

Mazierski

Jerzy Stanisław

Wojskowe Koło Łowiec…

 

86

Mazurkiewicz

Krzysztof

„Bażant” w Chojnicac…

 

87

Megger

Andrzej

Wojskowe Koło Łowiec…

 

88

Meirowski

Michał

„Sokół” w Mroczy

 

89

Meler

Jakub

„Nadgoplańskie” w Kr…

 

90

Moniak

Józef

„Hubertus” w Bydgosz…

 

91

Murawiec

Jerzy Jerzy

„Oręż” w Bydgoszczy

 

92

Nawrocki

Stanisław Kazimierz

„Wydra” w Bydgoszczy

 

93

Niestrata

Jerzy

Wojskowe „Cyranka” w…

 

94

Nowacki

Krzysztof Kazimierz

„Wieniec” w Bydgoszc…

 

95

Nowacki

Wiesław Antoni

„Szarak” w Cekcynie

 

96

Nowicki

Włodzimierz

Wojskowe Koło Łowiec…

 

97

Orzłowski

Tomasz Zbigniew

Darz Bór Bukówki

 

98

Pałubicki

Jakub Hubert

„Dzik” w Sępólnie Kr…

 

99

Pawlak

Jan Czesław

Niezrzeszony

 

100

Pestka

Krzysztof

„Jeleń” w Swornychga…

 

101

Pestka

Andrzej Stefan

„Dr.Jana Łukowicza” …

 

102

Piechowska

Dorota Katarzyna

„Pomorski Klub Myśli…

 

103

Pieckowski

Wojciech Jacek

Bażant

 

104

Pilkiewicz

Jerzy

„Szarak” w Więcborku

 

105

Pinkowski

Tomasz

„Złoty Róg” w Bydgos…

 

106

Pniewski

Krzysztof

Wojskowe Koło Łowiec…

 

107

Pniewski

Zbigniew Stanisław

Wojskowe „Przyjemnoś…

 

108

Podraza

Wiesław

Nr 124 „Racjonalnego…

 

109

Polus

Jacek Jerzy

„Kos” w Bydgoszczy

 

110

Popławski

Jacek Edward

Wojskowe Koło Łowiec…

 

111

Poraziński

Wiesław

„Brekinia” w Świekat…

 

112

Radojewski

Grzegorz Andrzej

„Trak” w Bydgoszczy

 

113

Rogowski

Mateusz

WKŁ 261 Orzeł Grudzi…

 

114

Ropiński

Paweł

„Wda” w Laskowicach …

 

115

Ruchniak

Mieczysław

„Lis” w Gniewkowie

 

116

Siejkowski

Leszek Ignacy

„Szarak” w Żninie z …

 

117

Sołdan

Jan Marian

„Noteć” w Nakle n/No…

 

118

Soroko

Witold Jan

„Budowlani” w Bożenk…

 

119

Stosik

Ireneusz Franciszek

Darzbór Człuchów

 

120

Stosik

Ireneusz Franciszek

Darzbór Człuchów

 

121

Sulkowski

Rafał Krzysztof

„Hubertus” w Nowem

 

122

Szczepański

Marcin Edmund

„Głuszec” w Bydgoszc…

 

123

Sztajnborn

Krzysztof Marek

„Leśnik” w Runowie K…

 

124

Szulc

Aleksandra Anna

„Kos” w Bydgoszczy

 

125

Szurik

Artur

„Sokół” w Mroczy

 

126

Szymanowski

Kamil Łukasz

„Diana” w Inowrocław…

 

127

Szynszecki

Robert

„Knieja” w Rytlu

 

128

Śliź

Stanisław

„Wilga” w Bukowcu

 

129

Śpica

Stanisław

„Kicz” w Tucholi

 

130

Świerczyński

Leszek

„Motyl” w Mąkowarsku

 

131

Teusz

Zbigniew Jerzy

„Bażant” w Chojnicac…

 

132

Toczko

Paweł Franciszek

„Leśnik” w Runowie K…

 

133

Tomaszewski

Witold

„Odyniec” w Nowej Ws…

 

134

Tyma

Krzysztof Kamil

„Słonka” w Bydgoszc…

 

135

Walczak

Mirosław Wojciech

„Cyranka” w Szubinie

 

136

Watola

Piotr Marek

Wojskowe Koło Łowiec…

 

137

Wcisło

Karol

„Rogacz Piechcin”

 

138

Wegner

Krzysztof Eugeniusz

Koło Łowieckie nr 3…

 

139

Wiczewski

Maciej

„Głuszec” w Załachow…

 

140

Wiedeholz

Marcin Piotr

„Ryś” w Inowrocławiu

 

141

Wiertlewski

Edmund

„Leśnik” w Runowie K…

 

142

Woźniczka

Grzegorz Wiesław

„Knieja” w Rytlu

 

143

Wróblewski

Marian

„Szarak” w Czarniżu

 

144

Wybrański

Andrzej Wiesław

„Złoty Róg” w Bydgos…

 

145

Wysiński

Mieczysław Jan

„Sokół” w Inowrocław…

 

146

Zabłocki

Władysław, Józef

„Knieja” w Mogilnie

 

147

Zajączek

Wojciech

„Rogacz” w Janowcu W…

 

148

Zauer

Bartosz Robert

„Szarak” w Żninie z …

 

149

Zdunek

Jarosław Andrzej

„Hubertus” w Nowem

 

150

Zukierski

Gabriel Marek

„Ostromecko Zdrój” w…

 

151

Żmijewski

Krzysztof Dariusz

„Ostromecko Zdrój” w…

 

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko
1Bogusław Chłąd
2Krzysztof Żmijewski
3Michał Hoppe
4Waldemar Adam Kawecki
5Dorota Piechowska


Kapituła Odznaczeń

LPImię i nazwisko
1Włodzimierz Majewski
2Andrzej Białkowski
3Aleksandra Szulc
4Jan Pawlak
5Stanisław Barłóg
6Leszek Siejkowski
7Jan Grajewski

Materiały do pobrania