XIV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych

XIV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych

Na strzelnicy w Łącku k/Pakości w dniu 31 maja 2014 roku odbyły się XIV Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych Okręgu Bydgoskiego. W zawodach uczestniczyło 30 zawodników reprezentujących 11 kół łowieckich.Celem zawodów było podniesienie umiejętności strzeleckich osób funkcyjnych w kole; integracja środowiska działaczy łowieckich; wyłonienie zwycięzców zespołowych; wyłonienie zwycięzców indywidualnych wśród przedstawicieli zarządów kół i przedstawicieli komisji rewizyjnych.

Sędzią głównym zawodów był Kol. Andrzej Karpiński

Pierwsze miejsce zespołowo uzyskało Koło Łowieckie Nr 63 „Dzik” z Jezior Wielkich w składzie Pułkownik Sebastian, Świderski Kazimierz i Popiela Maciej  z 485/600 pkt. W klasyfikacji indywidualnej wśród członków zarządów kół pierwsze miejsce uzyskał Mirosław Kokociński (łowczy koła) z KŁ Nr 46 „Sokół” z 190/200 pkt. , natomiast wśród członków komisji rewizyjnej najlepszym okazał się Kol. Skórzewski Waldemar z KŁ Nr 21 „Ponowa” w Koronowie z 195 /200 pkt
Najlepsze drużyny uhonorowane zostały pucharami, medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Najlepsi zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wyniki szczegółowe zespołowo
Wyniki szczegółowe indywidualnie