III Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Strzelaniach Myśliwskich PZŁ

III Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Strzelaniach Myśliwskich PZŁ

III MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO

Począwszy od 2012 r roku niniejsze zawody organizowane są przemiennie przez Zarządy Okręgowe PZŁ Włocławka, Torunia i Bydgoszczy. Tegoroczne III Mistrzostwa były organizowane były przez ZO PZŁ w Bydgoszczy,na strzelnicy myśliwskiej w Łącku k/Pakości. Celem mistrzostw jest rozpowszechnienie strzelectwa myśliwskiego, integracja i sprawdzenie ich umiejętności strzeleckich. Zawody miały charakter otwarty to znaczy, że w zawodach mogli brać udział członkowie Kół Łowieckich i członkowie niestowarzyszeni z terenu województwa Kujawsko-Pomorskiego, oraz chętni zawodnicy z terenu całego kraju, bez względu na posiadaną klasę strzelecką. Regulamin sporządzony był oparciu o uzgodnienia Komisji Strzeleckich przy Okręgowych Radach Łowieckich Włocławka, Torunia i Bydgoszczy.

Klasyfikacja prowadzona była zespołowo i indywidualnie. – drużynowo dla najlepszego zespołu wyłonionego z danego okręgu. Skład zespołu stanowili zawodnicy: czterech najlepszych w klasie powszechnej oraz dwóch najlepszych w klasie mistrzowskiej.
– indywidualnie – trzech najlepszych zawodników w klasie powszechnej i mistrzowskiej
Mistrzem Województwa Kujawsko Pomorskiego w roku 2014 został

w klasyfikacji drużynowej zespół z okręgu toruńskiego, który uzyskał 2644 /3000 pkt. Kolejne miejsca zajęły okręgi bydgoski (2583 pkt) i włocławski (1170 pkt)
w klasyfikacji indywidualnej mistrzów Kol. Paweł Borowicz z Bydgoszczy (457/500 pkt)
w klasyfikacji indywidualnej powszechnej Kol. Aniołkowski Piotr z Torunia (452/500 pkt)

Zestawienie wyników drużynowych
Zestawienie wyników indywidualnych w klasie mistrzowskiej
Zestawienie wyników indywidualnych w klasie powszechnej